Primorsko - Prestige

Prestige v Primorsku sa nachádza v prekrásnej oblasti obdarovanej matkou prírodou, ktorá so svojím prírodným bohatstvom a krásou v scenérii dokonalej kombinácii mora, lesov, hôr, riek, a jazier láka ľudí túžiacich po harmónii. 

Rezort Prestige

PRESTIGE je moderným komplexom, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti širokej pláže v atraktívnom meste Primorsko. Oblasť kombinuje prítomnosť jedinečnej prírody a klímy, ponúkajúc budúcim majiteľom a návštevníkom aktívny relax a kombináciu rekreačného, poznávacieho turizmu. Vzdialenosť od centra mesta Primorsko – 1.5 km, mesta Sozopol – 18 km, Carevo – 15 km, mesta Burgas – 52 km, letiska z Burgasu – 70 km.

Obytný komplex

Obytný komplex, pozostáva z dvoch rôznych veľkostí budov (hlavná budova – A , a malá budova – B), ktoré sú architektonicky navrhované v modernom súčasnom štýle, obklopené trávnikmi a miestami pre oddych a zábavu, s neobyčajným výhľadom na scenériu pláže, až 4.5 km dlhé pobrežie a výhľadom na okolie.

Apartmány

174 luxusných apartmánov – štúdiá, jedno izbové, dvoj izbové, a väčšie apartmány – úplne dokončené a zariadené, so zariadenou kuchyňou, ozdobami v kúpeľniach. Laminátovaná a tehlovočervená dlažba, TV zostava, klimatizácia v každom apartmáne, terminály pre káblovú TV, telefón a internet. Panoramatické výťahy. Ľahký prístup do budovy pre hendikepovaných ľudí.

Oblasť

V oblasti komplexu je – reštaurácia , nákupné možnosti, úrady, supermarket, a pultový bar, škôlka, centrum krásy, masáže, kaderníctvo, vonkajší bazén, detský bazén, jacuzzi, kúpele, fitnes, parkovisko. Všetko je chránené bezpečnostnou službou. Je tu zabezpečená údržba vnútorných priestorov, komunikácií, a vonkajších bazénov, ako aj oprava prípadných škôd a údržba zelene a stromov. Je tu možnosť prenájmu a údržby vlastného majetku (napr. autá).

Primorsko – Prestige

Cena za m2 od 500 EUR
Plány Stiahnite si plány podlaží projektu (pdf, 9,1 MB).

Fotogaléria

Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige Primorsko Prestige

Kontaktujte nás

Máte záujem o apartmán v tomto komplexe? V prípade záujmu alebo otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Preložiť túto stránku

Predaj apartmánov zaisťuje