Flexireal

Realitná kancelária FLEXIREAL, s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním predaja a kúpy nehnuteľností na Slovensku a luxusných apartmánov v Bulharsku. Poskytujeme komplexné služby pri kúpe, predaji, prenájme, oceňovaní a správe nehnuteľností. Špecializujeme sa na byty, domy, chaty, kancelárske a podnikateľské priestory.

Luxusné nehnuteľnosti v Bulharsku

Projekt Bulharský sen – sprostredkovanie predaja nehnuteľností v Bulharsku je exkluzívnou súčasťou našich služieb. Apartmány v Bulharsku sú v súčasnosti veľmi vyhľadávané a investícia do týchto nehnuteľností Vám aj vďaka posilujúcej bulharskej mene zaistí vyšší efekt, ako bežné nehnuteľnosti.

Nové apartmány v Bulharsku s výhľadom na more môžete kúpiť už za 900 EUR za 1m2. Poskytneme Vám kompletné služby, dostupné materiály a poradenstvo pri kúpe, oceňovaní a správe nehnuteľností v Bulharsku.

Ďalšie služby

Prirodzenou súčasťou našich služieb sú poradenské služby v oblasti realít, ocenenie nehnuteľnosti a právne služby. V prípade potreby Vám pomôžeme zabezpečiť financovanie nehnuteľnosti bankou. Za každého nášho klienta hradíme všetky notárske poplatky a poplatky za návrh kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností! Hradíme tiež výpis z listu vlastníctva a snímok z katastrálnej ma­py.

Kontaktujte Flexireal

V prípade záujmu o naše služby alebo otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Preložiť túto stránku

Predaj apartmánov zaisťuje