Pomorie - Rich Daddy

Rich Daddy Beach Resort & SPA je luxusným 5-hviezdičkovým plážovým komplexom na pobreží Čierneho mora v Pomorí. Je to dokonalá lokalita, vynikajúce možnosti služieb, zábava a reštaurácie, s ľahkým prístupom k veľkému medzinárodnému rezortu.

Miesto

Je to len 6 minút cesty na medzinárodné letisko v Burgase, len 15 minút južne do centra Burgasu a 15 minút severne do malebného historického mesta Nessebar a najväčšieho Čiernomorského rezortu Sunny Beach – Slnečné pobrežie. Všetky väčšie európske letecké spoločnosti realizujú tisíce letov každoročne do Burgasu.

Vybavenie

Rich Daddy Beach Resort & SPA sa nachádza na rozlohe 9 300 m2 plážových pozemkov a pozostáva zo 180 luxusných štúdií, 1-,2– a 3-izboých apartmánov, a to všetky s pekným výhľadom na more. Všetky nehnuteľnosti majú terasy orientované smerom na juh, juhovýchod alebo juhozápad smerom k moru a plážam. Všetky apartmány sú plne klimatizované v lete a v zime vykurované s vlastnými meračmi tepla. Prekrásne umiestnená zelená záhrada s veľkým 3-úrovňovým bazénom oddeľuje apartmány od piesočnej pláže len niekoľko metrov.

Vlastnosti rezortu & Zábava

Rezort má plne zariadenú kuchyňu a taktiež ponúka výbornú reštauráciu, ktorá ponúka francúzske a talianske jedlá. Je tu tiež kaviareň, vínna pivnica, piano bar, disko bar, atď. a iné možnosti zábavy./p>

Športové aktivity a wellness

  • Vnútorný / vonkajší bazén
  • Fitnes centrum
  • Bahenné kúpele
  • Cleopatra kúpele
  • Salón krásy
  • Doktor

Rezort taktiež ponúka centrum starostlivosti o deti, parkovanie ako aj minimarket.

Pomorie – Rich Daddy

Cena za m2 od 500 EUR vrátane zariadenia apartmánov

Fotogaléria

Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy Pomorie Rich Daddy

Kontaktujte nás

Máte záujem o apartmán v tomto komplexe? V prípade záujmu alebo otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Preložiť túto stránku

Predaj apartmánov zaisťuje