Lozenets – VIP homes

Lozenets, plážový rezort sa nachádza hneď medzi Kiten a Carevo. Je to 60 kilometrov južne od Burgasu. Tento malý raj v poslednej dobe priťahuje veľa turistov, ktorí chcú uniknúť z veľkých a komerčných oblastí. Mestečko má dlhú a malebnú pláž a v jeho blízkosti je taktiež autokemping. 

Zábava a športy

Lozenets je miestom, kde môžete stráviť Váš voľný čas ležaním na pláži zlatých pieskov a relaxovať v príjemných hoteloch. Ak ste na dovolenke v Lozenets, tak si užijete zábavy. Je tu surfová škola v severnej časti pláže. Môžete zažiť napínavú jazdu surfom na vlnách, čo si určite obľúbite. Taktiež sa môžete plaviť na mori jachtou ako skutočný starý morský vlk. Turisti môžu absolvovať exkurziu na horskom bicykli okolo prírodného parku “Strandzha” alebo okolo “Ropotamo” rezervácie. Ak navštívite tieto miesta, tak pocítite čistotu panenskej prírody. Sú tu miesta, ktoré neboli ešte nikdy prebádané človekom a práve Vy by ste mohli byť ten prvý.

Prekrásny výhľad na more. Na území komplexu sa nachádzajú bazény, zeleň, kaviarne, reštaurácie, fitnes centrum, lekáreň a ordinácia lekára.

Lozenets – VIP homes

Cena za m2 od 500 EUR
Plány Stiahnite si plány podlaží projektu (pdf, 1,9 MB).

Fotogaléria

Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes Lozenets – VIP homes

Kontaktujte nás

Máte záujem o apartmán v tomto komplexe? V prípade záujmu alebo otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Preložiť túto stránku

Predaj apartmánov zaisťuje