Kranevo - Sun Love

Sun Love ponúka elitné apartmány v komplexe, ktoré sa nachádzajú na pobreží rezortu Kranevo, Bulharsko. Táto 5-poschodová apartmánová budova je len 150 metrov od pláže. Komplex je významný pre svoju výbornú lokalitu, ktorá je blízko známych morských rezortov. 

Miesto rezortu

Prekrásny rezort Kranevo sa nachádza medzi známymi Zlatými pieskami (6km) a Albenou (2 km), 20 km od Varny a 25 km od letiska vo Varne. Pláž v Kraneve je jednou z najlepších v Bulharsku a je blízko Severnej pláže Albeny. Vzdialenosť od Kraneva do Albeny je okolo 1 km.

Územie rezortu a apartmány

Príťažlivosť tohto projektu leží v originálnom architektúrnom dizajne komplexu. Celková plocha budovy je 8000 m2, z ktorých 6000 m2 je pre 77 apartmánov, 1800 m2 pre 15 obchodov, kaviareň, snack-bar, fitness a 200 m2 pre 8 garáží. Obývací priestor apartmánov sa pohybuje od 46 do 240 m2.

Zariadenie rezortu

V rezorte je obrovské množstvo reštaurácií a kaviarní rôznych kategórií. Sú tu čínske, indické a bulharské reštaurácie ako aj európske reštaurácie. Sú tu aj supermarkety a mnoho obchodných centier, kaderníctiev, masážnych služieb, fotoslužieb, pošta, telefón, zmenáreň, detské atrakcie, počítače a nočné kluby. Projekt zahŕňa výstavbu vonkajšieho bazénu. Každý apartmán má svoje vlastné parkovacie miesto.

Dodatočné služby

Developer poskytuje taktiež dodatočné služby ako manažment a údržba apartmánov ( čistenie, opravy..), nájmy ; miestne poplatky a dane ; na požiadanie kupujúceho developer zabezpečí práce na zariaďovaní apartmánu podľa potrieb a výberu zákazníka.

Kranevo – Sun Love

Cena za m2 od 500 EUR
Plány Stiahnite si plány podlaží projektu (pdf, 2,6 MB).

Fotogaléria

Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love Kranevo Sun Love

Kontaktujte nás

Máte záujem o apartmán v tomto komplexe? V prípade záujmu alebo otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Preložiť túto stránku

Predaj apartmánov zaisťuje