Aheloy - Marina Cape

Marine Cape sa nachádza približne jeden kilometer od centra dedinky Aheloy. Je to srdce zálivu, ktoré je oddelené malou zátokou. Je miestom so staršou históriou, jedinečnou a čistou prírodou, s možnosťami vodných športov a jachtingu. Je taktiež luxusným, ľahko dostupným a vhodným miestom na všetky moderné aktivity. Lokalita Marina Cape robí všetky apartmány jedinečnými vďaka výhľadu na more z každej strany.

Rezort Marina Cape

Vkusný komplex Marina Cape rezort je v súčasnosti na polostrove vo výstavbe. Tvorí ho až 350 apartmánov. Sú postavené na ploche 30 000 m2 a budú 10 metrov nad úrovňou mora. Srdcom Marina Cape sú veľké bazény s bazénovými barmi a so sekciou pre deti. Hlavné časti budov sú v tvare písmena S , čo robí komplex samostatnejším v blízkosti zálivu, a čo je v súlade so slobodou a bezpečnosťou tohto projektu.

Apartmány

Momentálne pre zákazníkov ponúkame 6 veľkých apartmánov s rozlohou väčšou ako 150 m2 ako aj 30 štúdií, 166 jednoizbových apartmánov, 76 dvojizbových apartmánov a 2 trojizbové apartmány. Takmer všetky prízemné apartmány budú mať svoju vlastnú záhradu. Ostatné budú mať terasy a balkóny.

Apartmány sa nachádzajú v 14 sektoroch, ktoré majú 1 alebo 2 vstupy so samostatným výťahom. Malá ulička obchodov bude postavená na severnej strane komplexu a v komplexe bude aj k dispozícii lekár (všeobecný, aj odborník pre deti), malá zubná klinika, banka, kúpele, fitness a squash. Budú tam aj reštaurácie a bary.

Územie rezortu

Budovy budú na ploche asi 30% územia rezortu, zeleň bude tvoriť asi 50 %, priestor okolo bazénov bude okolo 15% plochy.

Zariadenia

Marina Cape budú pokrývať 3 národné mobilné siete, bude tam káblová TV, internet, nízko-tarifné medzinárodné telefónne spojenia a pre každý apartmán aj samostatná klimatizácia.

Architektonické riešenie

Konceptom Marina Cape je inšpirovať zmysel spoločnosti a zároveň zabezpečiť relax, pokoj a súkromie. Vo výstavbe sú použité len vysoko kvalitné materiály. Všetko – od dlaždíc v kúpeľni cez okná a dvere až ku klimatizácii je starostlivo vyberané investorom ako aj zmluvným partnerom.

Základnou myšlienkou dizajnu je, že jedinečná lokalita a architektúra by mala byť sprevádzaná prvotriednou stavbou, takže Marina Cape sa môže stať súčasťou histórie Aheloy.

Aheloy – Marina Cape

Cena za m2 od 500 EUR

Fotogaléria

Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape Aheloy Marina Cape

Kontaktujte nás

Máte záujem o apartmán v tomto komplexe? V prípade záujmu alebo otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Preložiť túto stránku

Predaj apartmánov zaisťuje