Sozopol - Bay View

Bay view sa nachádza nad zálivom Raj v Sozopole. Je známy svojim pekným výhľadom na more a prostredie. Všetky apartmány sú s výhľadom na záliv Sozopolu s nádychom sviežeho mora a starobylého mesta. Táto oblasť je najexklúzívnejšou na pobreží Čierneho mora. 

Územie rezortu

Komplex pozostáva z 33 apartmánov rozdelených do piatich trojpodlažných domov. Prízemia sú bezbariérové. Dom č. 1, 2, 3, 5 majú 6 apartmánov a dom č. 4 má 9 apartmánov, 18 – jednoposteľových a 15 – dvojposteľových. Je tu 18 parkovacích miest pre majiteľov strážených 24 hodín denne a 365 dní v roku. Je tu veľký spoločný bazén a detský bazén, jacuzzi a barbeque oblasť. Projekt Sozopol Bay view je len 150 metrov od mora. Projekt bol navrhovaný v staršom tradičnom štýle 18-tého storočia, aby bol v súlade s architektúrou starobylého mesta Sozopol.

Sozopol

Sozopol je rýchlo rozvíjajúce sa trhové miesto na pobreží Čierneho mora. Má krásne centrum, s úžasnými reštauráciami s výhľadom na more, úzke priechodné uličky, kostoly a chrámy. Staré domy ešte z 15-teho storočia Vás vrátia v čase. Ceny jedál a nápojov sú veľmi lacné v porovnaní s niektorými veľkými rezortmi, pričom jedlá sú čerstvé a najlepšej kvality. Bulharské víno je samozrejmosťou a rýchlo rastúcim priemyslom. Sozopol sa postupne stal najväčším rybárskym centrom na pobreží Čierneho mora v Bulharsku, čo prispelo k rozvoju turizmu. Známa Cárska pláž sa nachádza severne od mesta. Rajský záliv (Paradise Bay) je medzi skalami južne od mesta.

Miesto rezortu

Lokalita je veľmi pekná, umiestnená v prírodnej rezervácii, ešte stále je to do 10 minút chôdze do centra Sozopolu a 3 minúty chôdze ku blízkym plážam. Výhľad na more sa nachádza 35 km južne od mesta Burgas. Najbližšie letisko Burgas je len 20 minút autom. Oblasť je známa pre svoj kľud a obdivuhodnou scenériou, krásnym výhľadom na more a čerstvým vzduchom.

Okolie rezortu

Ostrov sv. Ivan sa nachádza len 2 km od starého mesta smerom na sever. Sv. Ivan je najväčším ostrovom Čierneho mora v Bulharských teritoriálnych vodách. Približne 20km na juh je Ropotamo rieka, ktorá je vyhlásená za prírodnú rezerváciu. Je výnimočne známa pre svoje nežné vodné ľalie a korytnačky. Príroda tu dýcha rozmanitosťou kvetín, dojímavými skalistými tvarmi, malými jaskyňami, vodnými rastlinami a zvieratami. Alepou Beach a Arkoutino Beach len 15 km južne od Sozopolu sú divoké a prekrásne miesta, kde je more tradične drsné. Túto oblasť pokrývajú dve prírodné rezervácie – Vodná Lalia (water lily) a Velyov Vir. Via Pontica – je to cesta sťahovavých vtákov, ktoré tadiaľ prelietavajú smerom na juh.

Sozopol – Bay View

Cena za m2 od 500 EUR
Plány Stiahnite si plány podlaží projektu (pdf, 10 MB).

Fotogaléria

Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View Sozopol Bay View

Kontaktujte nás

Máte záujem o apartmán v tomto komplexe? V prípade záujmu alebo otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Preložiť túto stránku

Predaj apartmánov zaisťuje