ObhliadkyZavolajte nám a dohodnite si obhliadku apartmánov letecky v termíne, ktorý Vám vyhovuje najviac!
Osobné obhliadky apartmánov a nehnuteľností v Bulharsku.

Po telefonickom alebo osobnom dohovore sa dohodneme na termíne a obsahu obhliadok v Bulharsku podľa Vašich požiadaviek. Na vyžiadanie Vám poskytneme aktuálne cenníky a zoznam voľných apartmánov, aby ste si mohli vybrať objekty obhliadky. V prípade, že z ponúknutých apartmánov Vás nič neoslovilo, pokúsime sa nájsť pre Vás apartmán podľa Vašich požiadaviek.

Transport do Bulharska môžete riešiť individuálne (letecky, autom alebo vlakom) alebo sa dohodneme na spoločnom transfere do vybraných destinácií. 

Po príchode do Bulharska zostavíme podľa Vašich individuálnych požiadaviek plán obhliadok vybraných nehnuteľností. Pohyb po Bulharskom pobreží v rámci obhliadok je zdarma a zabezpečuje ho realitná kancelária v súčinnosti s bulharským partnerom. V prípade potreby zabezpečíme rezerváciu hotela. Na obhliadke Vám budú poskytnuté všetky informácie o komplexe a zároveň Vás prevedieme celým komplexom so zameraním hlavne na vybraný apartmán.

Proces kúpy apartmánu alebo nehnuteľnosti

Celý postup a proces kúpy apartmánu alebo nehnuteľnosti v Bulharsku prostredníctvom realitnej kancelárie Flexireal, s.r.o. nájdete na stránke proces kúpy.

Preložiť túto stránku

Predaj apartmánov zaisťuje